Makrum

17.07.2018

Co u nas słychać? W wakacje nie zwalniamy tempa

W MAKRUM dobiega właśnie końca realizacja dużego, niezwykle interesującego projektu. U klientów odbywa się natomiast montaż niedawno dostarczonych produktów.

Jednym z nich jest zaparzalnik krajanki wyprodukowany dla nakielskiej cukrowni. W zakładzie trwa właśnie okres remontowo-inwestycyjny, co pozwala na zamontowanie maszyny oraz włączenie jej do linii produkującej cukier. Produkcja ruszy już we wrześniu, a zaparzalnik z pewnością pozwoli zwiększyć technologiczne możliwości cukrowni.

zaparzalnik

zaparzalnik

Dobiega końca montaż retortowni ruchu ciągłego do produkcji węgla drzewnego. Zamontowano już konstrukcję wsporczą, większość rurociągów łączących poszczególne urządzenia oraz izolację ciepłochronną. Pozostały głównie drobne prace montażowe. Retortownia jest realizowana w ramach projektu klienta na wdrożenie innowacyjnej i proekologicznej technologii. 

retortownia

retortownia

Fabrykę MAKRUM już wkrótce opuści nowoczesna linia kruszenia, składająca się z ciągu urządzeń, którego"sercem" jest kruszarka HJ 50 w najbardziej zaawansowanej dostępnej opcji

linia harsco

podajnik

makrum

Więcej o tej złożonej linii technologicznej będziecie mogli przeczytać wkróce. 

Return